Hasta Yorumları

Mustafa Karakaş ile internet araştırmalarım sonucu tanıştık, telefonda konuşma tarzı ve verdiği güven üzerine merkezi ziyaret ettim. Detaylı bir bilgi..

image

Mustafa TÖREMEN

İnsanın görüntüsü neşesini, moralini, özgüvenini ve herşeyini çok fazla etkiliyor buna inanın. Kendimi bildim bileli böyle saç ekimi ve estetik gibi ş..

image

Ferhat SAĞIROĞLU

Saç ekimi hakkında bilgilerine güvenebilirsiniz. Şuan saçlarımla çok mutluyum. Teşekkürler Mustafa Hocam.

image

Ahmet SAĞLAM

Saçlarım güzel oldu özgüvenim arttı 5 6 yıl gençleştim resmen. İşinde uzman bir ekip teşekkürler.

image

Osman SAKAR

Saçım çok dökülüyordu çok kurum araştırdım içime sinen tek yer diyebilirim işinde bilgili olduklarını konuştuğunuzda eminim anlayacaksınız. Saçlarımın 5. ayı çok doğal duruyor teşekkürler ekibinize.

image

Samet YÜKSEL

Sakal ile ilgili problemlerim vardı yardım aldım gerçekten de iyi bir ekip şuan memnunum tavsiye ederim.

image

Yusuf ŞİMŞEK

Saçım dökülüyordu korkum vardı acısı çok olur diye ama bir gün içerisinde bitiyor acı yok denecek kadar az. İyi ki yaptırmışım güzel oldu.

image

Sinan Durmaz

Saç dökülmem başlamıştı ekim yaptıktan sonra güçlü ve sağlıklı oldu dökülmesi azaldı memnun kaldım.

image

Ertem ADIN

Saçlarım çok güçsüz ve yıpranmıştı işlem yaptırdım farkı cidden gözle görünür seviye de parlak ve güzel duruyor. Sağolun.

image

Hasan DEMİR

Özgüvensizdim normalden yaşlı duruyordum. Çok araştırma yaptım tercih ettiğim için pişman değilim şimdi daha iyi hissediyorum her şey için teşekkürler.

image

Mert ÇETİN

Uzun zamandır saç ektirmeyi düşünüyordum iyi bir araştırma yaptım doğru bir yeri de bulduğumu düşünüyordum. Saçlarım var daha iyi hissediyorum artık teşekkürler.

image

Barış KAYA

İlk görüştüğünüz dakikadan işlem bitine kadar her anda güler yüzlü ve tecrübeli ekibiyle çok güven veriyor. Saçlarım istediğim görünüme ulaştı memnunum Mustafa hocama teşekkürler.

image

Hüseyin ÇAKAR

Saçlarımın halinden memnun değildim. Mustafa hocama ve ekibine güvendim gayet doğal eski haline benzer bir görünüme kavuştu. Tavsiye ederim.

image

Mustafa ÇELİK

Stresten ve günlük hayattan saçlarım çok yıpranmıştı araştırdım ve işlem yaptırmaya karar verdim şuan çok güçlü ve gür duruyor. Bütün her şey için teşekkürler

image

Abdullah GENÇ